W dniu 25 września 2017r. uczniowie klasy IV, V i VI wraz z wychowawcami; panią Bożeną Gąską oraz panem Jarosławem Olszokiem udali się do Parku Trampolinowego GOJUMP we Wrocławiu. Na początku była rozgrzewka, w czasie której uczniowie przygotowywali swoje organizmy do wyczerpującej zabawy, a także zapoznali się z regulaminem, który obowiązuje na terenie parku. Następnie zaczęła się zabawa na trampolinach, skoki do basenu z gąbkami, zjeżdżalnia, rzuty do kosza, chodzenie po linie, wspinaczka. Była to świetna zabawa połączona z poprawą kondycji, samopoczucia i zdrowia, a zarazem efektywnym spalaniem kalorii. Po wyjściu zmęczeni ale jakże zadowoleni uczniowie w drodze powrotnej postanowili wstąpić do McDonald's w celu uzupełnienia strat poniesionych w parku trampolinowym. Potem wszyscy autokarem szczęśliwie wrócili do swoich domów.