Dzień 29 września był niezwykle radosny dla dzieci  z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Tego słonecznego dnia dzieci odbyły krótką podróż autobusem do „Brykolandii”  w Kluczborku. Na miejscu zostały życzliwie powitanie przez właścicieli sali zabaw, oprowadzone po pomieszczeniach i zapoznane z regulaminem korzystania z poszczególnych kącików zabaw. Dzieciom - szczególnie chłopcom, najbardziej spodobały się pojazdy i kołowce. Dziewczynki znalazły doskonałe miejsce do zabawy w domkach, w których gotowały, piekły i karmiły lalki. Miłym akcentem  ze strony właścicieli był poczęstunek dla dzieci w postaci pysznej herbatki i smacznych chrupek. Po dwóch godzinach przyjemnej zabawy, posiłku i chwili odpoczynku, wszyscy nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do szkoły. Dla dzieci z oddziały przedszkolnego i klas I-III wyjazd ten miał istotne znaczenie, ponieważ był nagrodą za udział w akcji zbiórki makulatury. Czas spędzony w Brykolandii, jak i cały wyjazd dostarczył wielu wrażeń i emocji. Jeśli tylko będzie taka możliwość znów odwiedzimy Brykolandię.