28 marca w przedświąteczną środę Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli i uczniów niespodzianki. W czasie 2. godziny lekcyjnej do każdej z klas zawitał zajączek czyli Michalina Bryja z klasy VII w towarzystwie Julii Kaczmarzyk oraz Roksany Brylak. Dziewczyny złożyły życzenia uczniom oraz  pozdrowienia dla rodziców. Podczas apelu przewodnicząca samorządu  wraz z życzeniami na ręce pani dyrektor przekazała tradycyjną wielkanocną babę (ciasto upiekły dziewczyny z klasy VII we wtorek po lekcjach w szkole). Następnie pani Elżbieta Gibek nagrodziła uczniów, którzy wykonali dekoracje na wystawę świąteczną. Atmosfera dnia wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Opiekun samorządu uczniowskiego kieruje słowa podziękowania dla  pani Anny Bryi, która uszyła przepiękny strój zająca.

Życzymy wszystkim radosnego przeżywania Świąt Wielkanocnych.

• 01h
  • 02h