30 listopada w dniu imienin Andrzeja w sali OSP w Trzebieniu odbyła się zabawa andrzejkowa. Obowiązywało przebranie lub element ubrania mikołaja, wróżki lub aniołka.  Muzykę przygotowali chłopcy z klasy VII:  Łukasz Czyż, Michał Zimny i Szymon Nawrot.

Taneczne harce uczestników imprezy przeplatane były zabawami przygotowanymi przez wychowawców klas.  Nie zabrakło tradycyjnego kącika z wróżbami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Samorząd szkolny zorganizował kawiarenkę, gdzie można było posilić się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziców.  Spragnionym sklepik szkolny  zapewnił napoje.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przygotowali tę zabawę.

Szczególne słowa wdzięczności skierowane były do tych rodziców, którzy przygotowali słodkie niespodzianki czyli pani Karoliny Nawrot, pani Małgorzaty Gąszczak, pani Katarzyny Soleckiej, pani Agnieszki Hołoś, pani Ewy Jerczyńskiej, pani Arlety Brylak, pani Małgorzaty Kaniewskiej.