Tradycyjnie już  w dniu 8 grudnia w święto Niepokalanego Poczęcia MP cała społeczność szkoły im. Jana Pawła II w Trzebieniu przeżywała X rocznicę nadania szkole imienia Jana Pawła II.  W dniu tym w miejsce zajęć  odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami, na których przybliżona została postać św. Jana Pawła II. O godzinie 9.00 została odprawiona uroczysta msza św.  w czasie której ks. Józef Wachowiak wygłosił homilię ukazującą Jana Pawła II jako wzór  do naśladowania.

Istotnym elementem tego dnia był wybór Ucznia Jana Pawła II spośród wytypowanych przez klasy uczniów. Musieli oni odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących życia i działalności św. Jana Pawła II. Do rozgrywki finałowej  ostatecznie awansowało trzech uczniów: Tobiasz Myśliwiec kl. V, Zuzanna Solecka kl. IV i Łukasz Czyż kl. VII. Po emocjonującej rozgrywce  największą liczbę punktów uzyskała Zuzanna Solecka tym samym uzyskując tytuł Ucznia Jana Pawła II.

• c01
  • c02