W przeddzień święta Mikołaja, czyli 5 grudnia najmłodsze dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w gminnym spotkaniu mikołajkowym. Wraz ze Śnieżynką Bielinką, Elfem Edkem i Kropkiem prowadziły porządki w fabryce Mikołaja, między innymi: pomagały bajkowym postaciom wrócić do ich bajek,  uczyły się tańca dla Mikołaja, przeganiały deszczowe chmury, przystrajały swoich kolegów przemienionych w choinki, poznawały rymowanki i okrzyki na cześć Mikołaja. Nagrodą za tak ciężką, ale przyjemną pracę było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdał dzieciom słodycze i pochwalił ich starania. Każda grupa przedszkolna pozowała do zdjęcia wraz z Mikołajem, Elfem Edkiem, Wójtem naszej gminy Panem Adamem Kopisem i wychowawcą. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy przez elfy. Zimowa sceneria, kolorowe postacie i ciekawe zabawy sprawiły dzieciom wielką radość i były niebywałą atrakcją. Do szkoły wszystkie dzieciaki wracały w dobrych humorach.

• a01
  • a02