Dzień 22 czerwca 2018 roku był ostatnim dniem roku szkolnego. Uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na sali gdzie na wstępie zaśpiewali hymn w asyście pocztu sztandarowego. Następnie głos zabrały dzieci z Oddziału przedszkolnego, które pięknie się zaprezentowały szerokiej publiczności, otrzymując gromkie brawa. W dalszej części tej uroczystości uczniowie poszczególnych klas wyróżniający się w nauce oraz innych osiągnięciach odbierali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za mijającym roku szkolny. Uczniowie klasy IV odebrali Karty Rowerowe, dzięki którym będą mogli samodzielnie poruszać się po drogach publicznych. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim zebranym za trud włożony w proces nauczania i wychowania. Następnie uczniowie rozeszli się do swoich klas gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Po wszystkim uczniowie udali się do swoich domów na zasłużone wakacje.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

• 01f
  • 02f