Dnia 27 i 28  września 2018r. oddział przedszkolny i uczniowie  klas I–VIII wraz z wychowawcami i nauczycielami wybrali się na wyciekę ekologiczną do Zakładu Zagospodarowania Odpadami w Olszowie. Na miejscu wszystkich uczniów powitała pani sowa. Pracownicy ZZO przypomnieli najważniejsze zagadnienia i zasady gospodarowania odpadami w formie prezentacji multimedialnej. Następnie uczniowie zwiedzali zakład oraz poznali etapy postepowania z odpadami. Każdy mógł zastanowić się nad tym jak możemy ograniczać tworzenie odpadów, a także dlaczego warto prowadzić ich selektywną zbiórkę. Uczniowie mogli poznać Eko ciekawostki i rozwiązywać zagadki związane z segregowaniem odpadów. Ciekawe zajęcia w ZZO  przyczyniły się do wzrostu świadomości ekologicznej naszych uczniów.

• 01d
  • 02d