W czwartek 10 stycznia 2019 roku w godz. od 17.00 do godz. 20.00 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Temat przewodni balu to  „Gwiazdy Hollywoodu”. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dziewczynki przebrane w piękne długie suknie, chłopcy w białych koszulach z kolorowymi muszkami. Szkolny Bal Karnawałowy otworzyła pani dyrektor Urszula Wędzicha i zaprosiła do pierwszego tańca - poloneza. Bal urozmaicony był ciekawymi konkursami i zabawami- „Krasnoludek”, „Taniec w kolorowych maskach”, „Przerzucanie kul papierowych” oraz zabawy z chustą animacyjną. W czasie trwania balu dzieci miały przygotowany poczęstunek przez Radę Rodziców. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 20.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie oraz przedszkolacy wrócili do swoich domów. Dyrektor Szkoły dziękuje za organizację balu p. Monice Druszcz, p. Marcie Jerczyńskiej, paniom Ewie Poźniak, Elżbiecie Gibek i Karoline Gawlik za naukę tańca narodowego poloneza, panu Jarosławowi Olszokowi za prowadzenie balu. Dziękuję także Radzie Rodziców: p. Katarzynie Lubojańskiej, p. Barbarze Kubiaczyk,p. Małgorzacie Gąszczak, p. Agnieszce Świerczyńskiej, p. Marzenie Pawlak i p. Justynie Czerkawskiej oraz pracownikom szkoły p. Annie Obrzut, p. Karolinie Nawrot i p. Józefowi Jeziornemu.

• 01m
  • 02m