Walentynki były w szkole dniem pełnym niespodzianek. Podczas pierwszej przerwy przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przekazała życzenia nauczycielom i uczniom. Ogłosiła też konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Następnie dziewczyny poczęstowały wszystkich samodzielnie upieczonymi w szkole ciasteczkami w kształcie serduszek. Uczniowie wybierali w tym dniu najsympatyczniejsze koleżanki i kolegów w dwóch kategoriach klas I–III i IV–VIII. Przez cały dzień działała poczta walentynkowa. Dopełnieniem dnia było popołudniowe spotkanie walentynkowe. Uczestnicy bawili się w rytm muzyki, brali udział w grach i zabawach  zaproponowanych przez Samorząd Uczniowski. Atrakcją wieczoru okazała się loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Dzień okazał się radosnym świętem życzliwości i sympatii.

• 01o
  • 02o