Bardzo kocham Babcię i Dziadka-to nie żarty!

8 lutego 2019r. podczas naszej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, przedszkolaki podziękowały za troskę, opiekę i za to, że zawsze mogą liczyć na kochających dziadków. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, kierując ciepłe słowa do naszych najważniejszych w tym dniu gości.  W części artystycznej dzieci, opowiedziały o Pani zimie, która bardzo dokucza ludziom i zwierzętom. Zaprezentowały umiejętności wokalne i taneczne. Na koniec wręczył dziadkom laurki- bałwanki i wszyscy zasiedli do poczęstunku przygotowanego jak zawsze przez mamy. Między czasie głos zabrali także policjanci, którzy pouczali seniorów, a także nas wszystkich jak zachować się w przypadku oszustw. Dzieci miały okazję np. obejrzeć prawdziwą policyjną legitymację. Bardzo cieszymy się ze spotkania z tak miłym gronie, a szczególnie z obecności kochanych dziadków.

• 01o
  • 02o