27 listopada uczniowie naszej szkoły bawili się na zabawie andrzejkowej. W tym roku hasłem imprezy były „Polska tradycja, polskie obyczaje”. Uczestnicy przyszli ubrani w regionalne polskie stroje. Samorząd Uczniowski przygotował tradycyjne ciasta, piernik, babeczki oraz niespodziankę w postaci ciasteczka z wróżbą. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wróż andrzejkowych. Szkolny DJ Łukasz oprócz muzyki współczesnej przygotował tez utwory regionalne. Można było usłyszeć m.in. „Karolinkę”, „Zasiali górale”. Uczniowie przygotowali także zabawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, wśród nich (może trochę zapomniana) „ Mam chusteczkę haftowaną ”. Radości uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

• 01b
  • 02b