W dzień swoich imienin czyli 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Specjalnie na ten dzień do przedszkola przybyły także, ze swoimi rodzicami małe dzieci, aby zobaczyć Świętego Mikołaja. Oczywiście wśród dzieci znaleźli się i odważni i nieco mniej odważni, ale wszyscy z dużym zainteresowaniem przyglądali się specjalnemu gościowi. Przedszkolaki zaprezentowały wierszyki i piosenkę dla Mikołaja, a Mikołaj tradycyjnie wręczył wszystkim paczki pełne słodyczy i zostawił także wspólny prezent dla wszystkich przedszkolaków. Oczywiście na zakończenie każdemu dziecku zrobiono pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Na pożegnanie przedszkolaki wręczyły Mikołajowi podziękowanie za przybycie i prezenty w formie serca z podpisami. Następnie Święty Mikołaj udał się do uczniów klas I-VIII, gdzie i tam wszystkich obdarował prezentami. Spotkanie minęło w radosnej i przyjemnej mikołajkowej atmosferze.

• 01f
  • 02f