Wielkim sukcesem artystycznym zakończył się udział ucznia klasy VII Igora Karpińskiego w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy". Jego praca zdobyła uznanie w Warszawie na ostatnim – ogólnopolskim etapie konkursu, gdzie otrzymał wyróżnienie. Wcześniej zdobył I miejsce na etapie wojewódzkim i regionalnym. Wręczenie nagród odbyło się w czerwcu podczas uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu.

Sukcesy na etapie regionalnym odnieśli również inni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Trzebieniu. II miejsce zdobył uczeń klasy VI Bartosz Kosiński, a wyróżnienie- uczennica klasy VI Wiktoria Olbrych (grupa wiekowa klasy 4-8). Wyróżnienie w grupie wiekowej klas O - III zdobyła także uczennica klasy II - Nadia Jeziorna.

Nagrody wręczyła kierownik KRUS w Kępnie – pani Aneta Rabiega oraz pani Sylwia Kwaśniewska które odwiedziły naszą szkołę.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• 01pp
  • 02pp